Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jaki sposób można powiększyć penisa
#1
W dzisiejszych czasach, każdy z nas dąży do tego aby sprostać wymogom mody, trendów właśnie panujących i ogólnych oczekiwań społeczeństwa. 
Niestety szybki styl, życia, ogólny pośpiech temu nie sprzyja i w związku z tym rodzą się problemy. Jednym z takich problemów, który panowie za wszelką cenę chcą zniwelować jest zbyt mały rozmiar penisa. Zaglądając na strony internetowe poświęconej tematyce męskiego przyrodzenia, ujrzymy różne tabelki, które podają wartości w centymetrach, klasyfikując naszego członka do małych, średnich i dużych. Jeśli będziemy kierować się podanymi informacjami, okaże się, że praktycznie każdy mężczyzna dysponuje małym członkiem. To powoduje zaniepokojenie i decydujemy się na różne sposoby powiększania penisa. Powiększyć czy pogrubić członka nie jest dziś problemem. Wystarczy obejrzeć ofertę sklepów a akcesoriami erotycznymi bądź poszukać ich w Internecie. A niewątpliwie środków jest bardzo dużo. 
Jakie są sposoby powiększania penisa? 
Możemy je podzielić na dwie grupy: mechaniczne oraz naturalne. Mechanicznymi możemy nazwać sztuczne sposoby wywołujące wzrost penisa. Należą do nich operacja chirurgiczna i urządzenia takie jak pompka próżniowa oraz extendery. Operacja jest najbardziej inwazyjną metodą ale dzięki niej, możemy wydłużyć i pogrubić członka jednocześnie a przy tym zobaczyć rezultaty zabiegu prawie zaraz po nim. Minusem tej opcji powiększania członka jest jej koszt. Nie należy do tanich. Pompki próżniowe są już tańszą metodą i również pomogą nam poprawić ogólny wygląd naszego przyrodzenia. Jednakże rzadko kiedy efekt ich stosowania utrzymuje się długoterminowo. 
Extendery czyli inaczej rozciągacze penisa. Jest to niezmiernie wygodne urządzenie, gdyż ze względu na swoje małe wymiary, można je nosić praktycznie cały czas na sobie. Działanie oparte na rozciąganiu ma wymusić wytwarzanie jak największej ilości komórek, które po scaleniu mogą zwiększyć długość penisa. Dodatkową zaletą extendera jest to, iż stosując go, nie mamy już potrzeby dodatkowego wspierania tej metody powiększania członka, jakimkolwiek innym środkiem. Metoda ta jest całkowicie dla nas bezpieczna i wygodna. Do naturalnych sposobów powiększania penisa zaliczyć możemy tabletki i kremy oraz ćwiczenia. Te trzy sposoby można stosować równocześnie i wtedy będą one najskuteczniejsze. Pamiętajmy jednak, że wymagają one najdłuższego upływu czasu aby dostrzec efekty.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)